Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
poniedziałek-piątek: 7:30-17:30
+48 602 887 061 lub +48 602 187 187

Akrobatyka w przedszkolu

Mini Akro to zajęcia akrobatyki sportowej dla dzieci i młodzieży. Przewidziane są dla dziewczynek i chłopców w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Mini Akro to ćwiczenia ogólnorozwojowe, bardzo wszechstronne, doskonale wpływające na koordynację psychoruchową i integrację sensoryczną.

Zapewniają harmonijny rozwój wszystkich cech motorycznych, uczą porozumienia "głowy i ciała". Kształtujemy tu siłę, dynamikę, gibkość, skoczność, równowagę i elegancję.

Dziecko nabywa umiejętności akrobatyczne z ogromną radością, ucząc się równocześnie koncentracji i wykonywania ćwiczeń w bezpieczny sposób.

Zaczynamy od zabawnych "czworaków i pająków". Dochodzimy do "szpagatów, gwiazd, przewrotów, przejść, stań na rękach, fiflaków i salt".

Program zajęć Mini Akro opracowuje pięciokrotna Mistrzyni Polski Seniorów, IV zawodniczka Mistrzostw Świata w akrobatyce sportowej, trenerka akrobatyki sportowej, mgr Marta Poznysz-Bochenek.

Treningi prowadzi wykwalifikowana kadra. W większości to studenci lub absolwenci AWF oraz byli reprezentanci Polski w akrobatyce sportowej.