Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
poniedziałek-piątek: 7:30-17:30
+48 602 887 061 lub +48 602 187 187

Kontakt z przedszkolem

Przedszkole niepubliczne "Chatka Małolatka"

właściciel: Ewa Waleriańczyk tel. +48 602 887 061

dyrektor: Anna Zagajewska tel. +48 602 187 187

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona internetowa: www.chatkamalolatka.pl

Zapytania ofertowe w sprawie działań reklamowych prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wszelkie sugestie i uwagi odnośnie działania witryny internetowej przedszkola prosimy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zobacz dokładny adres, dane kontaktowe oraz mapę dojazdu do naszego prywatnego przedszkola "Chatka Małolatka" w Wilanowie.

Zobacz dokładny adres, dane kontaktowe oraz mapę dojazdu do naszego prywatnego przedszkola "Chatka Małolatka" na Mokotowie (Sadyba).