Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
poniedziałek-piątek: 7:30-17:30
+48 602 887 061 lub +48 602 187 187

O przedszkolu Chatka Małolatka

Dowiedz się więcej o roli jaką odgrywa przedszkole niepubliczne "Chatka Małolatka" w prawidłowym rozwoju fizycznym i psychicznym Twojego dziecka.

Sprawdź w jakie dni w ciągu roku oraz w jakich godzinach są otwarte dla Dzieci i Rodziców nasze prywatne przedszkola na Mokotowie i w Wilanowie.

Zapoznaj się z podstawowymi informacjami o przedszkolu niepublicznym "Chatka Małolatka": od kiedy działa, gdzie się mieszczą placówki oraz kto sprawuje nad nim nadzór.

Przekonaj się jak fachowo zajmiemy się Twoją pociechą oraz jakie czekają na Nią atrakcje jeśli na początek Jej edukacji wybierzesz nasze prywatne przedszkole na Mokotowie lub w Wilanowie.

Zobacz na własne oczy jakimi pomieszczeniami dysponuje prywatne przedszkole w Wilanowie, a jakimi na Mokotowie oraz jak są one przystosowane do potrzeb naszych małych milusińskich.

Zapoznaj się ze statutem niepublicznego przedszkola "Chatka Małolatka" w Warszawie oraz wzorami dokumentów niezbędnych do przyjęcia dziecka do przedszkola na Mokotowie lub w Wilanowie.

Poznaj nieco bliżej właścicieli, dyrekcję, kadrę pedagogiczną oraz specjalistów i inne osoby pracujące w naszych "Chatkach" na stałe lub współpracujące z Nimi czasowo w ramach projektów, warsztatów i różnych innych zajęć.

Zapisy do przedszkola

Zapewnij swojemu Dziecku bezstresowy i komfortowy start w zupełnie nowy dla Niego świat z przedszkolem niepublicznym "Chatka Małolatka" w Warszawie.

Odkryj główne atuty naszych przyjaznych Dzieciom i Rodzicom oraz dysponujących wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą niepublicznych przedszkoli w Wilanowie i na Mokotowie.

Poznaj zasady jakimi na co dzień kieruje się w swojej pracy z dziećmi oraz podczas kontaktów z rodzicami przedszkole niepubliczne "Chatka Małolatka".

Przyjrzyj się przyjaciołom i partnerom, którzy wspierają działania naszych "Chatek", razem z nami dbają o wysoką jakość usług oraz systematycznie pomagają rozbudowywać naszą ofertę.