Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
poniedziałek-piątek: 7:30-17:30
+48 602 887 061 lub +48 602 187 187

Zerówka w przedszkolu

Cały rok rozwijamy gotowość szkolną Dziecka, dzięki czemu umożliwiamy mu łagodniejsze wejście w środowisko szkolne.

W "Chatce Małolatka" panuje rodzinna atmosfera a zajęcia prowadzone są w małych grupach, co daje możliwość indywidualnego podejścia do każdego Dziecka.

Zapewniamy dzieciom całodzienną opiekę w godzinach od 7:30 do 17:30. Dziecko nie musi pozostawać w szkolnej świetlicy.

Podczas pobytu Dziecka w przedszkolu oferujemy mu 4 smaczne i zdrowe posiłki (również dzieciom ze specjalną dietą).

Zajęcia , gry i zabawy edukacyjne oraz zabawy własne (indywidualne lub w grupie) trwają przez cały dzień. W przerwach jest czas na posiłek, spacer, czytanie książeczek, relaks, czasem nawet sen.

Atrakcyjne formy zajęć ułatwiają dzieciom zapamiętywanie przekazywanych treści, co z kolei pozytywnie wpływa na osiąganie przez nie szkolnych sukcesów.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną,i kreatywną kadrę pedagogiczną.

Grupą opiekuje się dwóch nauczycieli.

Realizujemy program edukacyjny zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej rozszerzony o własne projekty edukacyjne.

Zapewniamy wiele zajęć podstawowych i dodatkowych, które rozbudzają u dzieci nowe zainteresowania oraz rozwijają ich wrażliwość i wszechstronne umiejętności.

Do dyspozycji dzieci jest bezpieczny, zamknięty plac zabaw na terenie Przedszkola.

W ciągu roku organizujemy wiele imprez z udziałem Rodziców, Dziadków i Babć, połączonych, w większości, z występami dzieci.