Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
poniedziałek-piątek: 7:30-17:30
+48 602 887 061 lub +48 602 187 187

Program nauczania w przedszkolu

Poznaj innowacyjne metody nauczania dzieci w wieku przedszkolnym stosowane na co dzień przez pedagogów z prywatnego przedszkola "Chatka Małolatka" w Warszawie.

Sprawdź dlaczego warto posłać dziecko do zerówki w prywatnym przedszkolu na Mokotowie lub Wilanowie zamiast narażać je na dodatkowy stres związany z nową szkołą lub innym przedszkolem.

Przekonaj się jak wiele różnego typu zajęć dla dzieci realizowanych jest w ramach miesięcznego czesnego w naszych niepublicznych przedszkolach w Wilanowie i na Mokotowie.

Dowiedz się więcej o nowatorskich projektach i warsztatach realizowanych przez przedszkole niepubliczne "Chatka Małolatka" przy współpracy z licznymi Przyjaciółmi oraz Partnerami.

Odkryj szeroki wybór niepowtarzalnych zajęć nadprogramowych, w których za dodatkową opłatą mogą uczestniczyć mali wychowankowie naszych "Chatek" w Warszawie.

Pozwól swojemu maluszkowi dołączyć do grupy żłobkowej w prywatnym przedszkolu w Warszawie i razem z innymi 2-3 latkami poznawać nowy dla Nich świat w ciepłej i przyjaznej atmosferze.

Zobacz jak pomagamy Rodzicom i Ich pociechom w zaadoptowaniu się do nowej sytuacji jaką stwarza zbliżająca się rozłąka i dołączenie Ich maluszków do grona przedszkolaków "Chatki Małolatka".