Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania oraz pełnej funkcjonalności serwisu.
poniedziałek-piątek: 7:30-17:30
+48 602 887 061 lub +48 602 187 187

Warsztaty plastyczne w przedszkolu

Przedszkolak lubi tworzyć swój własny mały świat. Podczas zabawy, czyli projektowania, budowania, tworzenia obrazków czy rzeźby, nie zastanawia się czy tworzy sztukę. Własna twórczość jest po prostu źródłem dobrej zabawy i radości. Zainteresowania małych ludzi plastyką należy pielęgnować. Zrodził się, więc pomysł stworzenia popołudniowych warsztatów plastycznych, na których pod moim czujnym okiem dzieci mogłyby rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania oraz budować poczucie własnej wartości. Cotygodniowe warsztaty plastyczne, skierowane są do dzieci w wieku pięciu i sześciu lat. Warsztaty mają dać dzieciom okazję do eksperymentowania przez 60 minut. Celem warsztatów jest m.in. rozwijanie indywidualnych zainteresowań oraz aktywności twórczej dzieci. Atmosfera spokoju i życzliwości na zajęciach, swoboda działania, brak przymusu i ingerencji stanowią atut zajęć. Dzięki nim dzieci będą mogły kształtować umiejętność wyrażania własnych uczuć i przeżyć. W trakcie zajęć ważne jest wzbudzanie w dziecku zaufania do własnych sił i możliwości oraz zachęcanie do samodzielności i przekonywanie o słuszności wyrażania się wybranymi przez siebie środkami. Na zajęciach będziemy bawić się barwą, linią, kształtem i fakturą. Poznamy wiele technik plastycznych i nauczymy się łączyć je w ciekawy i niekonwencjonalny sposób. Będziemy malować, kleić, lepić, rysować, farbować, robić odbitki i odlewy ... Zapraszam serdecznie w każdy czwartek o godz. 17:30.

Informacje i zapisy na warsztaty plastyczne

Anna Below-Kopacka Anna Below-Kopacka
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
+48 507 659 704

www.pakano.pl

Uwaga rodzice dzieci uczęszczających na popołudniowe warsztaty plastyczne

W związku z organizowanymi przez nas cyklicznymi letnimi wernisażami prosimy o skrupulatne przechowywanie warsztatowych prac dziecka:

  • w domu
  • lub ich pozostawianie do przechowania w przedszkolnej pracowni plastycznej (dotyczy tylko prac płaskich: rysunków malarskich, kolaży).